Online rezervace DPP1 Pravidla rezervací Jak se zarezervovat?
Kliknutím na rezervace  souhlasíte s jejich pravidly
Tento web se mi líbí
Lion Sport Mamiee

FITBOX

FITBOX

Fitbox® je velmi oblíbená aktivita v oblasti Fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

         

Video jak se cvičí FITBOX - zde - 

Přínosy pro tělo

Redukce váhy

Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140 kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

Pokožka
Pravidelný Fitbox® pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2 až 4 litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
 
Kondice
Fitbox® pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky Fitbox® programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí Fitbox® a návštěvám Fitbox® center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu. Fitbox® program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž. 
 
Psychická vyrovnanost
Fitbox® program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.
Komplexní posílení těla
Fitbox® program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy.
Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.
 

Rady na první leci:

  • Na lekci FITBOX přijďte raději 15 min. před zahájením.
  • Lekce FITBOX mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje, které si můžete u nás zakoupit.
  • Na FITBOX není třeba speciálního oblečení. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
  • Bandáž nebo FITBOX rukavice. Pokud nevíte jaké, jděte na lekci bez nich a instruktor Vám rád poradí, co je pro Vás to nejlepší. Doporučujeme vyslechnout jeho rady. Doporučujeme sportovní obuv, není třeba speciální.
  • Dobrou náladu.

 

Nudit se rozhodně nebudete!

Neváhejte a přijďtě se zapotit a nechat se motivovat!!!
Těší se na Vás naši instruktoři!

Dům Plný Pohybu

                                          

Zdravá záda                        DPP

Fitbox Těhulky  Facebook 
  AY Fly Training  Zumba Youtube
Dům Plný Pohybu I. Pole dance   Rezervační systém 
  U Císařských lázní 352/19 Vibrostation
Pobočky DPPI, DPPII
  415 01  Teplice Pilates

  tel.: 723 731 567      
        e-mail: info@dumplnypohybu.cz 
  Dům plný pohybu II.     web: www.dumplnypohybu.cz 
  Sportovní hala Teplice      
  Na Stínadlech 3280      
  41501 Teplice